HAKKIMIZDA

NEST olarak, yapısal çelik sektöründe uzman, tecrübeli, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile projelere çözüm sunan, değer katan ve fark yaratan bir mühendislik firmasıyız.

Sürekli yaptığımız makine yatırımları ile, üretim hattımızı çağın sunduğu tüm olanaklar ile donatarak daima “son teknoloji” tutmaktayız. Bu sayede, yapısal çelik işleri ile ilgili her türlü işlemi yüksek kalite ve hızda hayata geçirebilmekteyiz. Sahip olduğumuz üretim kabiliyeti ve yüksek üretim kapasitesi ile sektörün önde gelen firmalarından biriyiz.

Tasarım, imalat ve montaj süreçlerini entegre olarak yürüten proje yönetim yapımız ile tüm organizasyonun en etkin ve verimli bir şekilde ilerlemesini sağlamaktayız. Her bir projeyi farklı bir proje yöneticimizin sorumluluğu ve yönetimi altında yürütmekteyiz. Her biri alanında uzman ve tecrübeli inşaat mühendisi proje yöneticilerimiz ile; müşterilerin ihtiyaç ve taleplerini; uluslararası standartlar ve önceki projelerden gelen tecrübelerimiz doğrultusunda; üretim ve montaj kolaylığı sağlayan, süreyi ve maliyetleri azaltan ya da statik açıdan daha uygun çözümler sunan 3 boyutlu imalat modellerine dönüştürmekteyiz.

Üretim tesisimizdeki tüm makineler, bu modellerin elektronik verilerini girdi olarak kullanırken, her türlü kesme, delme, kaynak hazırlığı, parçalar üzerinde montaj izlerinin bırakılması ve projeye özel soğuk markalar ile malzemelerin adlandırılmasını otomatik olarak yapmaktayız. Yaptıkları işe özel gerekli tüm eğitimleri almış ve sertifikalara sahip deneyimli çatım, kaynak ve boya personelimiz ile yüksek kalitede imalat yapmakta; bünyemizde yer alan kaynak mühendisi ve sertifikali kalite opertörlerinden oluşan kalite kontrol ekibimiz ile imalatımızı sürekli kontrol etmekteyiz.

Türkiye’nin en önemli ana arterlerlerine sınır teşkil eden konumumuzun avantajını da kullanarak, karayolu ve denizyolu taşımacılıklarına uygun bir şekilde, hem yurtiçi hem de yurtdışı projelere özel paketler ile sevkiyat yapmakta, projelerin kapsamına uygun olarak montaj ya da montoj süpervizörlük hizmeti vermekteyiz.

Kullandığımız yönetim ve kalite sistemleri ile projelere dair her türlü bilgiyi sürekli kayıt altında tutarken; planlama ve takip yazılımlarımız ile; gerçekçi iş programları ve iş sıraları, doğru projeksiyonlar, anlık gerçek bilgiler ve periyodik raporları şeffaf bir şekilde sunabilmekte; projelerin planlanan sürelerde tamamlanabilmesi için gerekli aksiyonların çok daha önceden alınabilmesini sağlamaktayız.

Bu sayede, uzun yıllardır bir arada çalışan NEST ailesi olarak, bugüne kadar hem yurtiçinde hem de yurtdışında önemli ve prestijli sayısız projede yer aldık: Endüstriyel tesisler, enerji santralleri, havalimanları, köprüler, üniversiteler, oteller, ofisler, alışveriş merkezleri, kültür ve kongre merkezleri, spor salonları,... inşa ettik. Hedefimiz; her zaman olduğu gibi; değerli projelere NEST imzasını atmak ve firmamızı zirve yarışında en üst sıralarda tutmak.

 

 
RAMAZAN ÖNER

İnşaat Yüksek Mühendisi / Şirket Kurucusu / 

1964-2020

Merkez Ofis

SÜHA KÜLTÜR

İnşaat Yüksek Mühendisi / Genel Müdür / suhakultur@nestcelik.com

TUNA ÇİÇEK

İnşaat Yüksek Mühendisi / Proje Yöneticisi / tunacicek@nestcelik.com

GÖKSEL ADİLLER

İnşaat Mühendisi / Proje Yöneticisi / gokseladiller@nestcelik.com

SERDAR KOÇ

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir / İdari ve Mali İşler Müdürü / serdarkoc@nestcelik.com

AHMET KARAOĞLU

Satınalma / Satın Alma Uzmanı / ahmetkaraoglu@nestcelik.com

 

Fabrika

BÜŞRA AKKAYA

Endüstri Mühendisi / Fabrika Müdürü / busraakkaya@nestcelik.com

GÖKSEL ŞAVLIK

Kaynak Mühendisi / Üretim Müdürü / gokselsavlik@nestcelik.com

 

YASİN ŞİRİN

İnsan Kaynakları / İnsan Kaynakları Sorumlusu / yasinsirin@nestcelik.com

SEZGİN PALA

İnşaat Teknikeri / Proje Teknikeri / sezginpala@nestcelik.com

SERKAN KESKİN

İnşaat Teknikeri / Proje Teknikeri / serkankeskin@nestcelik.com

 

HÜSEYİN UÇAR

İnşaat Teknikeri / Ön İmalat Sorumlusu / huseyinucar@nestcelik.com

EYÜP KARA

İmalat Şefi / İmalat Sorumlusu / eyupkara@nestcelik.com

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

 • Müşterilerimizin talep, beklenti ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak, tüm ürün ve hizmetlerimizi  tam ve zamanında, güvenilir bir şekilde, en uygun fiyat ve koşullar ile sunabilmek, uzun vadeli ve sürdürülebilir iş ortaklıkları kurmak.
 • Çalışan memnuniyeti ve iş güvenliğini kendine sorumluluk edinmiş, dinamik, çağdaş ve katılımcı yönetim kültürümüzü her koşulda sürdürmek.
 • Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dökümante etmek, belgelendirmek ve sürekli iyileştirmek.
 • Sürekli iyileştirme yaklaşımıyla tüm birimlerde bölüm hedeflerine ulaşmak ve verimliliği artırmak.
 • Sektör ile ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uygulamak, sürdürebilir bir üretim ve kapasite artışı sağlayarak rekabet gücümüzü artırmak.
 • NEST ÇELİK çalışanlarının, yüklenicilerinin, ziyaretçilerinin, iş yerinde bulunan diğer kişilerin, sağlık ve güvenliklerini temin etmek için, yürürlükte bulunan İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili mevzuat, yönetmelik ve yasal düzenlemelere uygun olacak şekilde her türlü tedbiri almak ve gerekli donanımları sağlamak.
 • Sürdürülebilir İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemi oluşturmak ve performansını sürekli iyileştirerek "Sıfır İş Kazası ve Meslek Hastalığı" hedefine ulaşmak.
 • Önce İş Güvenliği prensibi ile İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri vermek ve tüm personelin İş Sağlığı ve Güvenliği bilincine erişmelerini sağlamak.
 • Şirketimizin en değerli varlığı olan çalışanlar için daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak ve geliştirmektir.
 • Çalışanlara, bulunmaları halinde çalışan temsilcilerine danışılması ,görüşlerinin alınması ve katılımlarının sağlanması taahhütünü içerir.
 • Bağlam, ilgili taraflar, tehlike ve riskler dikkate alınarak hedefleri belirler ve bu hedeflere ulaşmak için programlar yapar.

KALİTE BELGELERİ

KALİTE BELGELERİMİZ